Официална позиция на Исторически парк
Днес Исторически парк отбелязва 7 години от своето откриване – от 22 юни 2019 г. до днес.
„Прекрасен „подарък“ за годишнината ни е поредната координирана медийна атака, която няма нищо общо с действителността“, заявяват от екипа на Исторически парк.
Според тях още от самото начало проектът е подложен на постоянен медиен натиск и опити за дискредитация.
„През последните 7 години сме принудени да работим в среда на непрекъснати атаки, внушения и манипулации. За съжаление голяма част от медиите отдавна са се отказали от основната си функция да търсят и представят истината.“
Въпреки това от Исторически парк подчертават, че обектът продължава да функционира напълно нормално и да приема посетители ежедневно.
„Исторически парк продължава да работи с пълна сила. Посрещаме гости всеки ден и се стремим да създаваме място, което е оазис сред лошотията на съвременния свят.“
Екипът изказва благодарност към всички, които са ги подкрепяли през годините.
„Благодарим на всички, които ни посещават, подкрепят и вярват в каузата ни.“
Към онези, които се колебаят на кого да вярват, от парка отправят ясно послание:
„Не вярвайте на медиите. Елате, вижте, задайте въпросите си и проверете сами истината.“
Екипът на Исторически парк завършва позицията си с увереност, че въпреки всички критики и публикации през годините, проектът продължава да се развива.
„Исторически парк се изгради от мечта, но се превърна в реалност. И въпреки всичко, той продължава да съществува, да се развива и да посреща своите гости.“
Коментари
Статията има 0 коментара